Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Cielmice Nowe Łąki
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
34
A
6
45
A
7
8
9
10
11
12
13
30
A
59
A
14
49
B
15
16
17
18
06
A
59
A
19
20
08
A
21
32
A
22
59
A
23
58
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia
B - Kurs do przystanku Tychy Towarowa