Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Bieruń Osiedle Wygoda
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
36
A
6
34
A
7
33
8
19
9
19
10
11
26
12
19
13
32
A
14
15
08
16
04
59
17
18
40
19
20
13
21
33
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla