Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Bieruń Osiedle Wygoda
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
34
A
6
7
23
8
9
01
10
52
11
12
13
37
A
14
15
12
16
39
17
18
40
19
20
21
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla