Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Bieruń Osiedle Wygoda
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
34
A
6
7
8
22
9
10
11
28
12
13
37
A
14
15
16
39
17
18
19
01
20
21
38
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla