Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Zarzyna
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
21
45
6
17
57
A
7
11
49
A
8
40
9
32
10
27
A
11
32
12
22
A
13
01
52
14
23
53
A
15
38
16
02
17
04
18
11
A
19
07
20
15
21
38
22
56
23
46
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla