Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
646
Orzech Bytomska
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
7
47
A
8
9
10
11
12
13
14
02
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park