Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Kwk Piast
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
4
20
5
30
A
6
56
7
49
A
8
9
10
37
11
12
13
14
15
03
16
17
18
15
19
20
41
A
21
22
23
06
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla