Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Osiedle
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
25
49
6
21
7
01
A
15
53
A
8
44
9
36
10
31
A
11
36
12
26
A
13
05
56
14
27
57
A
15
42
16
06
17
08
18
15
A
19
11
20
19
21
42
22
23
00
50
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla