Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
97
Góra Siewierska Droga Do Twardowic
kierunek:
Będzin Kościuszki
4
37
5
6
7
08
8
9
12
10
57
11
12
13
03
14
15
02
16
17
12
18
52
19
20
52
21
22
23
01
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy