Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
637
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP
5
14
6
25
7
35
8
35
9
35
10
11
35
12
13
05
14
35
15
55
16
50
17
18
10
19
26
20
21
22
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy