Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Zabrzeg
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
5
29
53
6
25
7
05
A
19
57
A
8
48
9
40
10
35
A
11
40
12
30
A
13
09
14
00
31
15
01
A
46
16
10
17
12
18
19
A
19
14
20
22
21
45
22
23
03
53
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla