Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Bieruń Plac Nobla
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
46
A
6
7
8
9
10
11
12
13
50
A
14
15
16
17
18
19
20
21
50
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla