Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
686
Bieruń Pętla
kierunek:
Oświęcim Dąbrowskiego Kościół
7
07
A
59
A
8
9
10
37
A
11
12
32
A
13
14
15
03
A
16
17
18
21
A
19
20
21
22
23
55
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Pętla