Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
34
Sielec Jaskółek
kierunek:
Strzemieszyce Dworzec Północny
5
15
6
14
7
24
8
24
9
34
10
27
11
37
12
37
13
14
11
15
11
16
14
17
14
18
27
19
36
20
21
03
22
13
23
13
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia