Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Szombierki Kolonia Górnicza
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski
4
20
A
25
42
5
00
21
41
6
01
21
41
7
01
21
41
8
01
21
41
9
01
21
41
10
01
21
41
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
21
41
17
01
21
41
18
21
19
01
21
41
20
21
B
41
21
21
B
22
01
B
21
B
41
B
23
02
A
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chebzie Pętla