Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Rokitnica Pętla
kierunek:
Chorzów Rynek
6
10
7
11
8
11
9
10
11
12
16
13
11
14
11
15
11
16
16
17
16
18
19
20
10
21
15
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Dworzec