Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
606
Błędów Lzs Tęcza
kierunek:
Gołonóg Osiedle
0
25
1
21
A
2
46
A
3
4
23
5
6
06
26
7
21
8
9
11
10
11
11
12
31
13
51
14
15
21
16
31
17
51
18
19
11
20
32
21
22
25
23
25
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia