Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
606
Błędów Lzs Tęcza
kierunek:
Gołonóg Osiedle
0
25
1
21
A
2
46
A
3
4
27
5
20
6
21
7
20
8
21
9
10
20
11
21
12
21
13
20
14
21
15
20
16
21
17
18
20
19
23
20
28
21
22
25
23
25
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia