Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Dębowa Góra Kolonia Ludmiła
kierunek:
Kosztowy Pętla
4
47
5
52
6
52
7
52
8
52
9
52
10
52
11
52
12
13
02
52
14
52
15
52
16
52
17
57
18
57
19
52
20
21
27
22
27
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek