Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
84
Strzemieszyce Kościół
kierunek:
Mydlice Pętla
6
12
7
18
8
9
59
10
11
29
12
13
54
14
15
06
16
46
17
58
18
19
38
20
21
12
22
23
06
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy