Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
995
Lędziny Cegielnia
kierunek:
Lędziny Kopalnia Ziemowit
5
18
E
6
45
C
7
40
C
8
9
10
11
12
13
30
E
14
36
E
15
20
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
C - Kurs do przystanku Bieruń Potok Stawowy
E - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla