Poniedziałek
Sobota
Niedziela
35
Mysłowice Kopalnia
kierunek:
Kosztowy Pętla
5
47
6
7
07
8
07
9
07
10
07
11
07
12
07
13
07
14
07
15
07
16
07
17
07
18
07
19
07
20
42
21
42
22
42
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek