Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Gliwice Komag
kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
4
42
5
25
6
05
35
50
A
7
26
8
9
01
10
11
41
12
11
13
01
41
14
21
15
01
41
16
17
01
18
31
19
41
20
21
22
21
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna