Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Zabrze Damrota
kierunek:
Chorzów Rynek
3
34
49
A
4
09
37
A
5
6
7
8
9
10
18
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Łagiewniki Targowisko