Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
167
Bobrek Ratusz
kierunek:
Miechowice Pętla
6
12
A
7
12
8
9
12
10
11
12
12
13
14
12
A
15
12
16
17
07
18
19
06
20
21
22
06
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Stroszek Wojciechowskiego