Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
8
Gliwice Komag
kierunek:
Gliwice Centrum Przesiadkowe
5
30
A
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
15
30
16
50
17
18
10
19
31
20
51
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Knurów Centrum Przesiadkowe Szpitalna