Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
145
Ostrożnica Droga Do Brynicy
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
0
01
B
1
2
3
4
51
5
6
41
7
8
26
9
10
16
11
12
33
13
14
29
15
48
16
17
43
18
19
23
20
58
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Świerklaniec Park