Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
145
Ostrożnica Droga Do Brynicy
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
0
01
B
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
13
43
14
15
48
16
17
41
18
19
23
20
58
21
22
23
41
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Świerklaniec Park