Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
49
Dąbrowa Górnicza Aleja Róż
kierunek:
Sławków Zwm
4
48
5
55
6
7
08
8
28
9
40
10
48
11
12
05
13
10
14
30
15
50
16
17
10
18
20
19
27
20
39
21
22
09
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Sławków Rynek