Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
35
Czeladź Cmentarz
kierunek:
Kosztowy Pętla
5
17
6
17
7
17
8
17
9
17
10
17
11
17
12
27
13
17
14
17
15
17
16
17
17
22
18
22
19
22
20
57
21
57
A
22
32
B
23
27
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Kosztowy Rynek
B - Kurs do przystanku Zagórze Zajezdnia