Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T16
Koszutka Słoneczna
kierunek:
Brynów Centrum Przesiadkowe
0
51
1
2
21
3
21
A
4
21
A
39
54
5
09
24
39
54
6
09
24
39
54
7
09
24
39
54
8
09
24
39
54
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
54
14
09
24
39
54
15
09
24
39
54
16
09
24
39
54
17
09
24
39
54
18
09
24
39
54
19
09
24
39
A
50
20
20
50
21
20
50
A
22
20
50
A
23
11
51
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Katowice Plac Miarki