Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
23
Kończyce Cmentarz
kierunek:
Katowice Plac Wolności
4
19
56
5
30
6
00
30
7
00
16
A
41
8
01
31
46
A
9
01
26
46
10
06
36
11
01
31
12
01
31
13
01
31
14
01
31
15
01
31
16
01
31
17
01
31
18
01
A
31
19
01
A
30
20
00
A
30
21
30
22
30
23
00
A
52
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Nowy Bytom Centrum