Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
612
Łazy Błędowskie Remiza
kierunek:
Mydlice Pętla
4
48
A
5
38
B
6
58
7
38
B
8
58
9
38
B
10
58
11
38
B
12
58
A
13
38
B
14
58
15
38
B
16
58
17
38
B
18
58
19
38
B
20
58
A
21
58
A
22
58
C
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Będzin Kościuszki
B - Kurs do przystanku Sosnowiec Szpital Wojewódzki
C - Kurs do przystanku Dąbrowa Górnicza Centrum