Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
25
Warpie Krakowska
kierunek:
Grodziec Różyckiego
6
40
D
7
20
D
8
00
50
D
9
10
11
12
13
14
40
D
15
30
D
16
00
50
D
17
18
19
20
21
20
22
20
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
D - Kurs do przystanku Żychcice Cmentarz