Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Tychy Stoczniowców 70
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
00
A
58
A
6
57
7
43
8
43
9
51
B
10
50
11
43
12
56
A
13
14
32
15
28
16
23
17
18
04
19
40
20
21
00
A
22
30
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla
B - Kurs do przystanku Tychy Fiat Auto-Hit