Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Szombierki Frycza-Modrzewskiego
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski
4
24
A
29
46
5
05
26
46
6
06
26
46
7
06
26
46
8
06
26
46
9
06
26
46
10
06
26
46
11
06
26
46
12
06
26
46
13
06
26
46
14
06
26
46
15
06
26
46
16
06
26
46
17
06
26
46
18
26
19
06
26
46
20
26
B
46
21
26
B
22
06
B
26
B
46
B
23
06
A
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chebzie Pętla