Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Szombierki Frycza-Modrzewskiego
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski
4
24
A
46
5
26
6
06
26
7
06
46
8
26
9
06
26
10
06
46
11
26
46
12
26
13
06
46
14
26
46
15
26
16
06
46
17
26
46
18
26
19
06
46
20
26
B
46
21
26
B
22
06
B
46
B
23
06
A
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chebzie Pętla