Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
606
Łazy Błędowskie Niegowonicka
kierunek:
Gołonóg Osiedle
0
29
1
25
A
2
50
A
3
4
27
5
6
10
30
7
25
8
9
15
10
11
15
12
35
13
55
14
15
25
16
35
17
55
18
19
15
20
36
21
22
29
23
29
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia