Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Miechowice Francuska
kierunek:
Chorzów Rynek
6
15
7
16
8
16
9
10
11
12
21
13
16
14
16
15
16
16
21
17
21
18
19
20
14
21
19
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Dworzec