Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
606
Łazy Błędowskie Niegowonicka
kierunek:
Gołonóg Osiedle
0
29
1
25
A
2
50
A
3
4
31
5
24
6
25
7
24
8
25
9
10
24
11
25
12
25
13
24
14
25
15
24
16
25
17
18
24
19
27
20
32
21
22
29
23
29
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Gołonóg Zajezdnia