Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T9
Szombierki Młyn
kierunek:
Chorzów Stadion Śląski
4
27
A
49
5
09
29
6
09
29
7
09
49
8
09
29
49
9
09
29
49
10
09
29
49
11
09
29
49
12
09
29
49
13
09
29
49
14
09
29
49
15
09
29
16
09
29
49
17
29
49
18
29
19
09
29
49
20
29
B
49
21
29
B
22
09
B
29
B
49
B
23
09
A
B - Kurs do przystanku Chorzów Rynek
A - Kurs do przystanku Chebzie Pętla