Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
663
Siemianowice Michałkowicka
kierunek:
Chorzów Batory Pętla
4
32
A
5
02
33
6
13
43
7
13
43
8
43
9
43
10
43
11
43
12
43
13
13
43
14
13
43
15
13
43
16
13
43
17
43
18
19
42
20
21
42
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Chorzów Miasto PKP