Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
87
Ostrożnica Droga Do Brynicy
kierunek:
Tarnowskie Góry Dworzec
5
13
6
7
20
8
9
10
11
12
13
14
15
16
35
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Świerklaniec Park