Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
696
Tychy E.Leclerc
kierunek:
Tychy Sikorskiego Wiadukt
5
19
A
6
30
7
30
8
30
9
30
10
30
11
32
12
13
00
A
30
14
15
00
30
16
30
17
30
18
30
19
30
20
21
08
A
22
12
A
23
32
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Tychy Zajezdnia