Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
104
Łagisza Niepodległości
kierunek:
Bytom Dworzec
4
14
5
36
6
29
51
A
7
20
8
32
9
10
25
11
49
12
13
01
53
14
51
15
41
16
51
17
43
A
18
36
19
20
21
16
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa