Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
617
Maciejów Kondratowicza
kierunek:
Rokitnica Budowlana
3
48
4
21
55
5
14
44
6
21
43
7
12
42
8
12
42
9
57
10
57
11
42
50
B
12
12
42
13
12
42
14
12
42
15
12
57
B
16
20
17
37
18
07
19
07
20
07
21
07
22
09
46
B
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
B - Kurs do przystanku Zabrze Goethego