Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Miechowice Kopalnia
kierunek:
Chorzów Rynek
6
17
7
18
8
18
9
10
11
12
23
13
18
14
18
15
18
16
23
17
23
18
19
20
16
21
21
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bytom Dworzec