Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
104
Łagisza Niepodległości
kierunek:
Bytom Dworzec
5
37
A
6
7
8
32
9
10
11
50
12
13
14
31
15
16
17
18
19
20
21
16
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Strzyżowice Parkowa