Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
T17
Świętochłowice Muzeum Powstań Śląskich
kierunek:
Chebzie Pętla
4
35
54
5
18
57
6
30
57
7
30
57
8
30
57
9
30
57
10
30
57
11
30
57
12
30
57
13
30
57
14
30
57
15
30
57
16
30
57
17
30
57
18
30
57
19
30
57
20
30
57
21
30
57
22
30
57
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy