Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Tychy Osiedle "K"
kierunek:
Bieruń Plac Autobusowy
5
00
A
6
7
48
8
9
10
54
11
12
13
03
A
14
15
16
05
17
18
28
19
20
21
07
A
_ - linia obsługiwana przez pojazd niskopodłogowy
A - Kurs do przystanku Bieruń Plac Nobla